776 883 404

Hodnocení klientů

Petra Berdychová (leden 2024) - jednotlivé terapie

Byla jsem několik měsíců v pracovní neschopnosti, protože mám v práci manipulativní kolegyni, se kterou už jsem nemohla vydržet. Bylo mi špatně a nemohla jsem spát. Tenkrát to bylo již neúnosné. Poté, co jsem byla naposledy u Vás, jsem nastoupila do práce, abych využila získané informace. V současné době již chodím do práce, kolegyně zde stále pracuje a já se cítím velice dobře. Chtěla jsem Vám poděkovat za vše.

 

David Šimek (leden 2024) - kurz OSOBNÍHO ROZVOJE

kurz byl moc fajn, přínosný v tom, že každý člověk má dobre vlastnosti,..

 

Olga Hložková, Plzeň (leden 2024) - kurz OSOBNÍHO ROZVOJE

Slova ke kurzu "OSOBNÍ ROZVOJ". Zúčastnila jsem se kurzu "Osobní rozvoj.  Je šitý na míru. Obsahoval zásadní, pevné a ucelené rady pro život. V příjemném prostředí jsem získala ohromně zajímavé a prospěšné informace. Doporučuji kurz každému, kdo chce nastartovat nebo si ulehčit skvělou cestu životem. Lektorka Jitka Volencová mi profesionálně naznačila, jak úspěšně používat v praxi to,co jsem se naučila a co je ve mně dobrého. Projít kurzem je interaktivní možnost dosáhnout svým rozvojem těch nejlepších výsledků. Mně to pomohlo k lepšímu postoji a dalšímu rozvíjení svých předpokladů a schopností. Dále se rychlejším tempem vyburcovat k vyšším výkonům, které si žádá dnešní doba. Pokud chcete a máte zájem o svůj růst osobnosti, najdete zde posilu a vedení k sebejistotě a sebedůvěře. Je lehčí neodkládat řešení svých každodenních zapeklitých situací. Naučíte se zde žít vědomě a zároveň odblokovat negativní myšlenky a neodkladně je vyměnit za pozitivní. Zapojit se s lehkostí a plynule do každé své pracovní i mimopracovní činnosti. S lehkostí a okamžitě také zjistíte, že jste sdílnější, výřečnější, přesněji se vyjadřujete a nepotlačujete emoce. Najdete způsoby, jak se vyrovnat s nástrahami, také předcházet nezdarům a nepřiměřeným atakům z vnějšího prostředí. Omladíte vaše smysly. Dostanete nádherný certifikát, který také posílí vaše sebevědomí a doloží vám vaši schopnost pevně stát na vlastních nohách.  Kurz doporučuje absolventka kurzu Osobní rozvoj a mnoha jiných kurzů jak si udržet své zdraví a pomoci sám sobě Oli Hložková.

Eva Pavelková, Plzeň (leden 2024) - kurz OSOBNÍHO ROZVOJE

Kurz mě velice zaujal, oslovil. Byl podáván srozumitelnou formou a vše, co jsem tam slyšela, se mě dotýkalo. Neprožívám zrovna nejlepší období, ale abych se dostala opět do formy a byla FIT, budu ráda na sebe aplikovat rady lektorky, neboť naše štěstí, klid, pohoda a vyrovnanost, úzce souvisí s naším rozvojem. Duševní pohoda se pak odrazí i na našem fyzickém těle. Nestačí jen cvičit a zdravě jíst. Je nutné poznat sám sebe, milovat se takoví, jací jsme a k tomu nás tento kurz vede. Jsem Jitce Volencové vděčná za moudrá slova a osobní přístup.

Vítězslav N. (duben 2023) - jednotlivé terapie

Zase jste mi nakopla do života. Nevím jak to děláte, ale když přijdu od Vás, tak mi věci nepřipadaji tak složité. A navíc si spoustu věcí uvědomím.

 

František Maňák (duben - říjen 2022) - jednotlivé terapie

Tušil jsem, že na nás má psychika vliv, ale nedokázal jsem si to nějak představit do hloubky. Díky Vám jsem se naučil se sebou pracovat, objevovat, co mě ovlivňuje a věci si připustit. Vyhnul jsem se operaci páteře, z chronických bolestí zad jsou jen sporadické bolesti. Uzdravil jsem si chronický zánět očí, zmírnilo se mi kloubní onemocnění Dna, díky tomu se zlepšil i psychický stav. Zase mohu tančit, hýbat se...Ale kromě zdravotních problémů, kvůli kterým jsem přišel, jsem si zlepšil i vztahy v rodině. Dostal jsem nabídku lepší práce, zlepšila se mi finanční situace... 

 

Michaela C. (září 22) - jednotlivé terapie

kvantovka byl pro mne "masakr", v dobrém slova smyslu. Uvědomila jsem si, že jsem vlastně nikdy nikomu neřekla, co jsem všechno prožívala jako malá a také, jak moc to bylo náročné pro malé dítě. Moc Vám za to děkuji.

Michaela C. (únor 2021) - jednotlivé terapie

ráda bych Vám poděkovala za tipy na knihy a videa, které mi posíláte. Je to pro mě velmi inspirující, stejně tak, jako naše hovory při terapii. Záda jsou mnohem lepší...

 

Ivana K. (listopad 2020) - jednotlivé terapie

Chtěla jsem napsat report s kolenem: 

V pátek jsem byla u Vás, noc ze čtvrtka jsem bolestí moc nenaspala a zvažovala jsem, že vyhledám odbornou pomoc. V noci z pátka na sobotu (po Vašem kvantovém léčení) jsem se poprvé vyspala hlubokým spánkem. V sobotu mi šlo koleno poprvé ohnout bez šílených bolestí. V neděli jsem si koleno ohýbala v průběhu celého dne, už to nevyžadovalo 5-minutovou psychickou přípravu. V pondělí jsem mohla obě nohy ohýbat dle potřeby, ale na ohnuté koleno ještě nešlo moc šlápnout. V úterý jsem šla už normálně po schodech, jen to po nějaké době začalo pobolívat. Snažím se tedy ze schodů pořád chodit narovnanou nohou, jinak už ale žádné omezení nemám. Koleno šetřím, mažu riciňákem a - normálně ho ohýbám na požádání. Strašně moc děkuji!! Takovou rychlost považuji za zázrak. Jsem normálně funkční : ))

 

Gabriela K. (leden - březen 2014) - jednotlivé terapie

Kraniosakrální terapie mi přijde jako báječná metoda pro srovnání funkcí těla. Moje potíže jsou spíše chronického typu, takže zlepšování probíhá pomalu a jsem srozuměna, že to bude běh na delší trať, ale během terapie cítím, jak tělo spolupracuje s terapeutkou a vede její ruce přesně tam, kde cítím problémy. Je to nenásilná, šetrná a vlastně i hodně relaxační metoda, která je založena přímo na biologických procesech, takže je podle mého názoru vhodná i pro ty, kteří nevěří v alternativní medicínu.

 

Helena P. (březen - červenec 2014) - jednotlivé terapie

Kraniosakrální terapie: Po terapii jsem cítila celkovou úlevu, klid a větší sebejistotu, která trvá.

Lymfatická masáž - hlavně obličeje: Příjemná masáž s viditelně omlazujícím účinkem.

 

Gita Valentová (květen 2014) - jednotlivé terapie

Sakrální terapie byla naprosto úžasná, zatím jsem nikdy příjemnější neabsolvovala. Všechny problémy a starosti odpluly a já se cítila velmi příjemně, uvolněně, zkrátka jako znovuzrozená. Během masáže jsem cítila příjemnou energii, která prostupovala celým mým tělem. Prožila jsem jakoby 3 fáze.  První plné vědomí, kde se mi promítaly najednou nějaké vzpomínky, které se pak postupně vytratily a přeměnily v barevné fialové světlo. Druhá fáze byla maximální relaxace a hluboký spánek. A třetí fáze procitnutí, vnímání konce masáže, pocit uvolnění a pohody. Všem, kteří prožívají stres nebo je něco tíží, mohu jen doporučit. Opravdu to stojí za to a jsem ráda, že jsem překonala počáteční nedůvěru, která plynula z neznalosti tohoto druhu masážní terapie. Ale jsem ráda, že jsem to překonala, protože to opravdu stojí za to. A paní masérka byla naprosto báječná, protože vše krásně předem popsala a vysvětlila a zodpověděla každý můj dotaz. Už se moc těším na příště

 

M. Polatová (únor 2014) - jednotlivé terapie

Po příjemném posezení u dobrého čaje jsem absolvovala příjemnou  a velmi silnou kraniosakrální terapii. Před terapií jsem se nemusela svlékat a během terapie jsem měla zvláštní pocity a odhalení problému. Nejdříve jsem se cítila jako housenka a potom motýl.