776 883 404

Kvantové léčení

neboli kvantové opravy

Kvantová terapie vychází z kvantové fyziky, ta se zabývá vlastnostmi subatomárních částic (elementární částice). Kvantová terapie je způsob přeměny vlastního myšlení, vědomí. Kvantová terapie pracuje s myšlenkou, že všechno kolem nás jsou energie. Je to léčebná metoda postavená na uvědomění. Je to způsob, jak měníme své tělo i realitu pomocí vlastních myšlenek. Je to způsob, jak v sobě objevit svou vnitřní sílu, pomocí které změníme vnímání svého života. Kvantová terapie je rychlá a efektivní vědecká metoda, která dokáže vyléčit mnoho nemocí a problémů. Tato metoda vytváří okamžité změny, které lze vidět a pociťovat v těle. Při léčení kvantovou terapií se nepracuje s žádnou energií, ale s informacemi kvantového (vesmírného) pole.

Kvantové opravy jsou technikou, díky které mizí různá omezení, emoční vzorce neboli podvědomé programy, které nám škodí a zdály se být doposud pro nás nepřekonatelné.

Co kvantové opravy umí:

opravovat během okamžiku negativní emoce, pocity a zbavovat bolesti
okamžité zlepšení nálady, okamžité zlepšení zdravotních stavů
opravovat příčiny alergií, bolestí břicha, kloubů, nadváhy, zraku a většiny dlouhodobých nemocí (následuje postupné uzdravení)
opravovat špatné pocity, které máme ve vztazích a tím dochází k pochopení a zlepšení mezilidských vztahů

Jak terapie probíhá:

Terapie probíhá vsedě, převážně se zavřenýma očima při plném vědomí bez hypnózy. Klient vypráví současné zdravotní obtíže či problém, který ho trápí např. že ho trápí špatný vztah s matkou. Vyhledáváme program, který v té situaci je např. nerespektuje mne. Poté vyhledáváme prvotní vzpomínku, kdy se program vytvořil a odstraňujeme veškeré špatné pocity, které v ní jsou. Díky tomu se podvědomý program zruší a zlepší se i současná situace - zlepšujeme pocity i v současnosti. Výsledkem je viz výše zmíněné - okamžité zbavení se negativních emocí v současnosti, okamžité či postupné zlepšení zdravotních obtíží, vylepšení vztahů.

 Délka sezení:

Vyřešení jednoho problému je individuální. Léčení může tvrvat cca 30-60 min.Léčit či řešit můžeme i více věcí při jednom sezení.

 

KURZY KVANTOVÉHO LÉČENÍ

Kurzy pořádávám pro jednotlivce nebo skupinu lidí.

v kurzu se dozvíte

  • co je kvantové pole
  • jak funguje naše mysl
  • jak vznikají podvědomé programy a jak je rozdělujeme
  • dozvíte se o úrovních vědomí
  • jak vznikají nemoci
  • jak funguje kvantové léčení

prakticky se naučíte:

  • svalový test
  • kvantové léčení neboli funkční princip

 

Svalový test je odezva svalů našeho těla na otázky. Naše vědomí s námi skrze svaly komunikuje. Svalový test je založen na jednoduché reakci „ano“ nebo „ne“ na určité stimuly. V kvantovém léčení nám pomáhá dopátrat se příčin nemocí a obtíží.

Kvantovým léčením si můžete odstaňovat aktuální nepříjemné pocity a tím si zkvalitníte každodenní život, už Vás nebude týden bolet třeba u srdce kvůli hádce s partnerem.

Dále si kvantovým léčením můžete najít staré podvědomé programy (emoční vzorce), zrušit je i s doprovázejícími nepříjemnými pocity. Tím se vyřeší současné neustále opakující se problémy či zdravotní obtíže.

A dále si kvantovým léčením můžete zlepšit i budoucnost. Stává se Vám, že máte z něčeho strach? Máte strach z porodu, ze zkoušky či pracovní schůzky, z nemoci (smrti) či jiné strachy a obavy? I toto kvantové léčení umí vyřešit a Vy se to v kurzu naučíte.

 

Kurz může probíhat s jednotlivými klienty postupně při individuálních sezeních nebo intenzivněji ve dvoudenním kurzu pro skupinu lidí cca 10-12 lidí (2x 6hod.).

Termíny leden až duben 2024:

Po, út 22.1. a 23.1.2024

Po, út 15.4. a 16.4.2024